Hakkımda

Sosyal Medya Hesaplarım

Biz

Merhaba, Ben Uzm. Dr. Onur Ademhan.

1984 yılında Ankara’da doğdum. İlk ve orta öğretimimi Antalya’da tamamladım. Antalya Aldemir Atilla Konuk Lisesi’nden 1999 yılında mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimine başladım. 2007 yılında diş hekimi ünvanını alarak, 2007- 2008 yılları arasında özel kliniğimde çalışmalarıma devam ettim. 2008 de askerlik görevimi bitirdikten sonra 2009 yılında uzmanlık eğitimi için Gazi Üniversitesi Çene Cerrahisi Anabilim Dalı bölümüne başladım. Aynı zamanda 2011 yılında Perla Diş Kliniğinde çalışmalarıma devam ettim.

2013 yılında Ağız ve Çene Cerrahisi Bölümü’nden Bilim Doktoru ünvanını alıp Uzmanlık Eğitimimi başarıyla tamamladım. Uzmanlık Eğitimi ve çalışma hayatım boyunca birçok bilimsel kongre ve eğitimlere katıldım. Özellikle Frankfurt ve Londra’da özel kliniklerde misafir doktor olarak implantoloji ve estetik alanlarında eğitim gördüm. Çalışmalarıma sahibi olduğum Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde devam etmekteyim. Sık sık bilimsel kongre ve eğitimlerde konuşmacı eğitmen olarak bilgilerimi yeni nesiller ile paylaşmaktayım.

Ne Yapıyoruz ?

Ben ve ekibim Antalya’da İmplant ve Çene Cerrahisi konusunda oldukça başarılı işlere imza attık, atmaya devam ediyoruz.

Sayısız operasyon ve tedavi ile sağlıklı ve mutlu bir hasta portföyüne sahip olduk. Bize kendimizi bu denli değerli hissettiren hastalarıma kucak dolusu sevgiler sunarım..

Vizyonumuz

ademhan

Ekibimiz ile iletişime geçin

0
Google Yorum​
0
Personel
0
Memnun Hasta
0
Şubeler
Görüşme Başlat
1
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?