Hakkımda

My Social Media Accounts

Biz

Merhaba, Ben Uzm. Dr. Onur Ademhan.

1984 yılında Ankara’da doğdum. İlk ve orta öğretimimi Antalya’da tamamladım. Antalya Aldemir Atilla Konuk Lisesi’nden 1999 yılında mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimine başladım. 2007 yılında diş hekimi ünvanını alarak, 2007- 2008 yılları arasında özel kliniğimde çalışmalarıma devam ettim. 2008 de askerlik görevimi bitirdikten sonra 2009 yılında uzmanlık eğitimi için Gazi Üniversitesi Çene Cerrahisi Anabilim Dalı bölümüne başladım. Aynı zamanda 2011 yılında Perla Diş Kliniğinde çalışmalarıma devam ettim.

In 2013, I received the title of Doctor of Science from the Oral and Maxillofacial Surgery Department and successfully completed my Specialization Training. I attended many scientific congresses and training during my specialty, education, and working life. I was educated in the fields of implantology and aesthetics as a visiting doctor in private clinics especially in Frankfurt and London. I continue my studies at Perla Oral and Dental Health Polyclinic. As a speaker trainer, I often share my knowledge with new generations in scientific congresses and training.

Ne Yapıyoruz ?

Ben ve ekibim Antalya’da İmplant ve Çene Cerrahisi konusunda oldukça başarılı işlere imza attık, atmaya devam ediyoruz.

Sayısız operasyon ve tedavi ile sağlıklı ve mutlu bir hasta portföyüne sahip olduk. Bize kendimizi bu denli değerli hissettiren hastalarıma kucak dolusu sevgiler sunarım..

Vizyonumuz

ademhan

Ekibimiz ile iletişime geçin

0
Google Yorum​
0
Personel
0
Memnun Hasta
0
Şubeler
Görüşme Başlat
1
Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?